0 312 419 62 54 - 0 549 352 06 06 (7 / 24 DESTEK)

Sosyal Medyada Biz}

CHECK UP KAMPANYASI
PLATİN CHECK UP KAMPANYASI SADECE 790 TL... KAMPANYA YOĞUN TALEP ÜZERİNE UZATILMIŞTIR : 01/10/2021 Randevu ve Bilgi İçin Lütfen Arayınız 0 312 419 62 54 - 0 549 352 06 06 ( 7 / 24 DESTEK HATTI )
DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ !!!

S.S.S.

CHECK-UP NEDİR?

Sağlığı yerinde olan bir insanın, vücudunda oluşabilecek hastalıklarının erken teşhis edilmesini ve önlem alınmasını hedefleyen; genetik yapının, yaşın, ve yaşam biçiminin önemsenmesiyle yapılan sağlık taraması check-up olarak adlandırılıyor.

Check-up bir tedavi değil, insan vücudunda oluşabilecek hastalıkların tespiti için yapılan bir yöntemdir. Özellikle genetik yapıda (ailemizde) hastalıkları olan kişilerin yılda bir kez sağlık taramasından geçmesi hayat kurtarıcı olabiliyor.

 

NEDEN CHECK-UP YAPTIRMALISINIZ?

Check-up her sağlıklı insanın yılda bir defa yaptırması gereken bir programdır. Sonuçta insan vücudu şeffaf bir yapıya sahip değil ve iç organlarımızda oluşmuş bir tümör olabilir. Hastalıkların teşhisi içinde check-up önemli rol oynar.

 

KANSERDEN KORKMA, GEÇ KALMAKTAN KORK!!!

Check-up yaptırmanın önemini bu hastalıkta daha iyi anlıyoruz. Yılda bir kez yaptırdığınız check-up sizin vücudunuzu kontrol altında tutar ve böylelikle oluşabilecek kist, tümör, kitle gibi durumlarda hemen tespiti yapılarak daha az yıpranarak basit bir tedaviyle eski sağlığınıza kavuşmanız mümkün. Biraz etrafımıza bakarsak, kansere yakalanmış kişilerin çoğunluğunda ileri seviyede tespiti yapıldığı için tedavi aşaması daha zorlu ve sonuçları da üzücü olabiliyor. Sağlığımızdan daha değerli bu hayatta hiçbir şeyimiz yok. Bu yüzden diyoruz ki kanserden korkma, geç kalmaktan kork…